214762198012532
top of page

HAKKIMIZDA

       Özel İstanbul Oyunculuk Ve Seslendirme Kursu; Federal Film Akademi markasıyla T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı oyunculuk, dublaj ve seslendirme, kurumsal diksiyon ve güzel konuşma eğitimleri veren resmi bir eğitim kurumudur. Bizzat sektörün içinden yetişmiş olan 21 yıllık dublaj sanatçısı, Walt Disney’in de Türkiye Fragman sesi Kadir Özübek tarafından kurulmuştur. Federal Film Akademi alanında uzman eğitmenleriyle ilgili sektörlere mesleki becerilerini kazanmış bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Aynı zamanda günlük hayatta her bireyin ihtiyacı olan doğru iletişim yeteneklerini geliştirerek öz güvenli bir şekilde, iş ve özel yaşamlarında başarılı olmalarını arzular.

 

          Çünkü Federal Film Akademi hayatın her alanını sunum olarak görür ve şuna inanır:
 
        ‘’Dünyanın en iyi fikrine, kötü bir sunum yaparak kimseyi ikna edemezsiniz. Oysa kötü bir fikir bile iyi bir sunumla dünyanın en iyi fikri haline dönüşebilir.’’
 
         İyi bir sunum doğru ve etkili konuşabilmekten geçer. Bu yeteneği mesleğe dönüştürebilmek için de tecrübe paylaşımı şarttır. Her çırak doğal olarak ustasına benzer. Onun içindir ki Federal Film Akademi usta-çırak eğitimine büyük önem verir ve sizler için sektörün en iyi ustalarını bir araya getirir.

bottom of page